Novinky

Isover partnerem Konference ředitelů projektových společností 2014

20. 8. 2014

Diskusní témata konference: Jaké investiční cíle mají jednotlivá ministerstva v příštích letech a jak pomohou či uškodí legislativní změny sektoru projektových prací? Nové politické uspořádání mezi zástupci projektových firem vyvolalo velká očekávání. Budou noví ministři aktivnější v přípravách staveb, nebo bude i nadále pokračovat kritická situace, ve které se snaží firmy udržet zkušené zaměstnance, ale podnikání pro ně není rentabilní? 


Tato a další témata budou na již čtvrtém ročníku Konference ředitelů projektových společností, kterou připravila analytická společnost CEEC Research, diskutovat generální ředitelé a členové představenstev více jak 300 společností s představiteli Vlády ČR a řediteli hlavních investorských organizací. 

Program:
 

09.00 Registrace

10.00 
Zahájení Konference ředitelů projektových společností 2014 a přivítání účastníků

10.00 Slavnostní zahájení veletrhu ForArch 2014

10.05 Prezentace aktuální situace na trhu projektových prací a výhled dalšího vývoje sektoru (Studie projektových společností 2014)

10.10 POZEMNÍ STAVITELSTVÍ a LEGISLATIVA - investice a nové zakázky pro projektové firmy. Dopady připravovaných legislativních změn - zákon o zadávání veřejných zakázek, stavební zákon, EIA.

11.10 Coffee break

11.30 INŽENÝRSKÉ STAVITELSTVÍ - nové investice v oblasti dálnic, silnic, železnic, vodních toků, protipovodňových opatření a další infrastruktury. Strategický plán rozvoje investic a dlouhodobý rámec finančních zdrojů pro realizaci těchto projektů.

12.30 Networkingový oběd vrcholných představitelů projektových společností 

Vstupné: Účast je pro ředitele stavebních, developerských a projektových společností bezplatná, vzhledem k omezenému počtu míst je však nutné se předem registrovat na uvedených kontaktech. ISOVER je partnerem této konference.