Novinky

Chystáme pro Vás divadlo!

4. 10. 2017

Přijďte se podívat na one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou. O rozdílech mezi námi. O lásce. Partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.


Rádi bychom poděkovali všem členům ISOVER klubu za spolupráci a věrnost naší značce. Proto jsme pro vybrané aktivní členy připravili divadelní představení Caveman v Divadle u Hasičů, na kterém se budeme moci setkat osobně. Představení se bude konat ve středu 29.11. 2017.Více informací o představení:


Caveman - Jeskynní muž od Roba Beckera

"Obhajoba jeskynního muže", kterou napsal Rob Becker, představuje humorné přemýšlení o rozdílech mezi muži a ženami a o tom, jak tyto rozdíly vyvolávají často nedorozumění. Poprvé byla hra uvedena na Broadwayi v divadle Helen Hayes 26. 3. 1995 a po svém 399. uvedení se dočkala zápisu do divadelních kronik, když překonala rekord nejdéle hraného představení jednoho herce v historii Broadwaye.


Soutěžte s námi a vyhrajte nářadí DeWALT a Stanley!Pokud nám do 15. listopadu zašlete fotografii Vaší referenční stavby spolu s názvem materiálu ISOVER, který jste použili, můžete vyhrát jednu ze tří cen:

1. místo: Kompaktní vrtačka / šroubovák DeWALT
2. místo: Křížový laser Stanley
3. místo:
100 dílná sada příslušenství DeWALT


Soutěžní fotky zasílejte do 15. listopadu na adresu lucie.remenova@saint-gobain.com

Výherci budou vyhlášeni 29.11. v Divadle u Hasičů.